25 січня 2021 року відбулась зустріч Голови Національної комісії з радіаційного захисту населення України Копиленка Олександра Любимовича, Співголови групи з міжпарламентських зв’язків з Японією Михайлюк Галини Олегівни з Послом Японії в Україні Такаші Кураі.

На зустрічі було обговорено перспективи українсько-японської співпраці у сфері ядерної та радіаційної безпеки.

15 січня 2021 року набрав чинності нормативно-правовий акт «Загальні положення безпеки зняття з експлуатації ядерних установок», затверджений наказом Державної інспекції ядерного регулювання України від 28 жовтня 2020 р. № 440, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 30 грудня 2020 р. за № 1311/35594, що розроблений з урахування положень документів МАГАТЕ та референтних рівнів безпеки Асоціації Західноєвропейських ядерних регулюючих органів (Western European Nuclear Regulatory Association – WENRA) щодо зняття з експлуатації ядерних установок.

29 грудня 2020 року відбулась робоча зустріч Голови Національної комісії з радіаційного захисту населення України Копиленка Олександра Любимовича з заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Соловйовим Олексієм Станіславовичем щодо співробітництва у сферах екологічної, радіаційної та хімічної безпеки.