15 січня 2021 року набрав чинності нормативно-правовий акт «Загальні положення безпеки зняття з експлуатації ядерних установок», затверджений наказом Державної інспекції ядерного регулювання України від 28 жовтня 2020 р. № 440, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 30 грудня 2020 р. за № 1311/35594, що розроблений з урахування положень документів МАГАТЕ та референтних рівнів безпеки Асоціації Західноєвропейських ядерних регулюючих органів (Western European Nuclear Regulatory Association – WENRA) щодо зняття з експлуатації ядерних установок.

29 грудня 2020 року відбулась робоча зустріч Голови Національної комісії з радіаційного захисту населення України Копиленка Олександра Любимовича з заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Соловйовим Олексієм Станіславовичем щодо співробітництва у сферах екологічної, радіаційної та хімічної безпеки.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2020 року №1643-р схвалено проєкт Угоди між Європейським банком реконструкції та розвитку (як Розпорядником коштів Гранту з Рахунка ядерної безпеки), Кабінетом Міністрів України та Державною інспекцією ядерного регулювання України (як Одержувачем) про внесення змін № 3 до Угоди про грант (Проект ядерної безпеки Чорнобильської АЕС) між Європейським банком реконструкції та розвитку (як Розпорядником коштів Гранту з Рахунка ядерної безпеки), Кабінетом Міністрів України та Державним комітетом ядерного регулювання України (як Одержувачем).