Комітет Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування на своєму засіданні 14 квітня 2021 року заслухав Звіт щодо діяльності Національної комісії з радіаційного захисту населення України у 2020 році, який доповів Голова Комісії — Копиленко Олександр Любимович. Звіт взято до відома. При розгляді Звіту відзначено плідну роботу Комісії щодо надання аналітичних висновків та пропозицій керівництву країни, зокрема:

13-14 квітня 2021 року представники Держатомрегулювання взяли участь у черговому пленарному засіданні Західноєвропейської асоціації ядерних регуляторів (WENRA), яке проходило у форматі відеоконференції.

У ході засідання учасники поділились новинами щодо подій, які відбулись в країнах з попереднього пленарного засідання (листопад 2020 року) та обговорили організаційні зміни у регулюючих органах, головні технічні досягнення на ядерних установках, зміни у законодавстві країн-членів WENRA тощо.

25 березня 2021 перед початком засідання НКРЗУ, Голова Національної комісії з радіаційного захисту населення України, народний депутат України Копиленко Олександр Любимович вручив Почесну Грамоту Верховної Ради України Сушку Віктору Олександровичу — доктору медичних наук, професору, першому заступнику генерального директора Державної установи «Національний науковий центр радіаційної медицини Національної академії медичних наук України», голові Комітету НКРЗУ з комплексного аналізу проблем, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи за особливі заслуги перед Українським народом та у зв'язку із 60-річчям з дня народження.