У рамках технічної співпраці з Міжнародним агентством з атомної енергії (МАГАТЕ) Енергоатом приймав на базі Науково-технічного центру та Рівненської АЕС фахівців Національного центру неруйнівного контролю (NCNDT) Пакистану.

04 жовтня 2021 року на Сховищі відпрацьованого ядерного палива «мокрого» типу та Сховищі відпрацьованого ядерного палива «сухого» типу Чорнобильської АЕС проводиться неоголошена інспекція Міжнародного агентства з атомної енергії в рамках Угоди між Україною та МАГАТЕ у зв'язку з Договором про нерозповсюдження ядерної зброї. Перевірка здійснюється інспекторами Агентства.

Мета інспекції: перевірка відсутності незаявленого ядерного матеріалу та незаявленої ядерної діяльності.

24 вересня в Інституті газу НАН України відбувся ІІІ Міжнародний круглий стіл «Перспективи впровадження інновацій у атомну енергетику» з ініціативи Ради молодих вчених при Відділенні фізико-технічних проблем енергетики НАН України й Українського ядерного товариства. Співорганізатором його, серед інших установ, став Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки. Учасники – понад 70 представників наукових організацій, зокрема науковці України, Франції, Литви та інших країн.