Авторизація

Анонси

24 жовтня на Рівненській АЕС відбудеться протиаварійне тренування

24 жовтня 2019 року на промисловому майданчику та в санітарно-захисній зоні Рівненської АЕС планується проведення комплексного загальностанційного протиаварійного тренування за темою «Організація і порядок управління діями персоналу ВП РАЕС при виникненні радіаційної аварії».

Детальніше...

2 жовтня на Южно-Українській АЕС пройде протиаварійне тренування

На Южно-Українській АЕС 2 жовтня, згідно з графіком проведення протиаварійних тренувань аварійних груп і бригад за системою «Аварійна готовність і реагування» на 2019 рік, пройде загальностанційне протиаварійне тренування.

Детальніше...

18 липня 2019 року відбудеться засідання Колегії Держатомрегулювання

18 липня 2019 року о 10:00 відбудеться засідання Колегії Державної інспекції ядерного регулювання України присвячене розгляду питання «Про продовження експлуатації енергоблока №1 ХАЕС у понадпроектний термін за результатами періодичної переоцінки безпеки».

Детальніше...

З 29 по 30 травня поточного року на Южно-Українській АЕС проводиться інспекція Міжнародного агентства з атомної енергії

З 29 по 30 травня поточного року на Южно-Українській АЕС проводиться інспекція Міжнародного агентства з атомної енергії в рамках Угоди між Україною та МАГАТЕ у зв'язку з Договором про нерозповсюдження ядерної зброї.

Детальніше...

12 березня 2019 року об 11:00 відбудеться засідання Громадської ради при Державній інспекції ядерного регулювання України

12 березня 2019 року об 11:00 відбудеться засідання Громадської ради при Державній інспекції ядерного регулювання України, на якому будуть розглядати наступні питання:

1. Реакція державних органів, ЗМІ й громадськості на Відкриту заяву Громадської ради при Держатомрегулювання.

2. Готовність ДІЯРУ до прийняття в експлуатацію НБК і ХОЯТ-2, які заходи державного нагляду були здійсненні на об'єктах НБК й ХОЯТ-2, результати цих заходів і стан їх виконання.

3. Порушення процедури формування ініціативної групи з підготовки Установчих зборів громадської ради при Держатомрегулювання.

4. Різне.


Захід відбудеться у приміщенні Держатомрегулювання за адресою: м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11.

RSS-стрічка