Авторизація

До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС буде розгорнуто експозицію «Чорнобиль – територія змін»

Виставка складається з тематичної фотовиставки та інтерактивної частини, що розповідають про історію ліквідації аварії на Чорнобильської АЕС у 1986 році, а також демонструє процеси перетворення зони відчуження на територію інновацій, сучасних технологій та відродження дикої природи.

На заході буде представлено сьогоднішній стан промислових об’єктів, сучасних наукових досліджень у зоні відчуження, а також 3D-модель нового безпечного конфайнмента, VR-матеріали зсередини арки, один з можливих способів процесу демонтажу нестабільних конструкцій об’єкта «Укриття» й додаток доповненої реальності «Арка AR».

Для експозиції були відібрані найкращі демонстраційні макети і роботи з фотобанків Державного агентства України з управління зоною відчуження, Державного підприємства «Чорнобильська АЕС», Міністерства екології та природних ресурсів України, Державної науково-дослідницької установи «Чорнобильський центр з проблем ядерної безпеки, радіоактивних відходів та радіоекології» та відомих українських фотомитців.

Організатори чекають відвідувачів на відкритті експозиції у кулуарах І поверху будинку Верховної Ради України (вул. М. Грушевського, 5) 18 грудня 2018 року о 12.00

Вхід за картками акредитації.