У Державному агентстві України з управління зоною відчуження відбулася зустріч з представниками юридичного інституту університету Квансей-Гакуїн на якій обговорили питання, які стосуються юридичних аспектів врегулювання питань щодо управління забрудненими територіями.

Т.в.о. Голови ДАЗВ Катерина Павлова зазначила, що Україну та Японію об'єднують подібні трагедії, які сталися на атомних електростанціях Чорнобильської АЕС та Фукушіма-Даїчі, і наше завдання сьогодні поділитися досвідом та напрацюваннями, які мають ДАЗВ та підприємства сфери управління Агентства, щодо Закону «Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи».

У свою чергу, професор юридичного інституту університету Квансей-Гакуїн Канбе Хідехіко, висловив подяку українським колегам за відкритість та готовність до діалогу. Адже для Японії є надзвичайно гострим питання управління на забруднених територіях і український досвід є важливим для розроблення та удосконалення нормативно-правових підстав з цієї проблеми.