Авторизація

Гендиректор ЮУАЕС ознайомився з роботою одного з найбільших підприємств-виробників турбінного устаткування «Турбоатому»

17 листопада 2016 року генеральний директор ВП «Южно-Українська АЕС» Володимир Лісніченко відвідав ПАТ «Турбоатом». Під час візиту керівник енергокомплексу на Південному Бузі ознайомився з виробничою базою та роботою одного з найбільших підприємств-виробників турбінного устаткування.

Володимир Лісніченко відвідав паротурбінний, лопатковий, гідротурбінний, складально-випробувальний цехи, а також цех механоскладального та зварювального виробництва «Турбоатома». Під час переговорів з керівництвом підприємства було обговорено питання виготовлення конденсатора для енергоблока №1 Южно-Української АЕС, а також перспективи подальшої співпраці ВП ЮУАЕС і ПАТ «Турбоатом».

На першому южно-українському блоці-мільйоннику конденсатор блочно-модульної конструкції з нержавіючими трубками замінить конденсатор з трубною системою з мідно-нікелевого сплаву турбіни К-1000-60/1500 потужністю 1000 МВт, який експлуатується на енергоблоці з 1982 року. Модернізація дозволить турбоагрегату працювати на номінальній потужності при змінах температури охолоджувальної води та продовжить термін служби енергоблока.