Авторизація

НАЕК «Енергоатом» та Toshiba обговорили можливість співробітництва в напрямі модернізації енергоблоків українських АЕС

Фахівці Енергоатома провели зустріч із представниками компанії Toshiba (Японія), під час якої обговорили перспективи та можливості залучення досвіду та інвестицій японської компанії до реалізації проектів модернізації турбоагрегатів та електричних генераторів на енергоблоках АЕС України.

Зустріч, на якій були присутні представники Дирекції з міжнародного співробітництва, Дирекції з продовження експлуатації, виконавчої дирекції з виробництва, ВП «Науково-технічний центр», Дирекції з ремонту та інші, відбулася 24 січня в селекторній залі Дирекції Компанії.

Представники Toshiba презентували історію Компанії, основні напрями діяльності своїх підрозділів та перспективні для впровадження на енергоблоках АЕС України технології парових турбін та електричних генераторів.

Директор з виробництва Юрій Шейко виступив з доповіддю щодо стану виконання та подальших планів реалізації проектів підвищення потужності на енергоблоках АЕС України. За результатам зустрічі сторони домовилися підготувати, узгодити та підписати угоду про нерозголошення конфіденційної інформації для забезпечення ефективного та безпечного процесу обміну інформацією.