15 липня

Пошук на сайті

Авторизація

Онлайн

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі

Чорнобильська АЕС бере участь у новому проекті Європейської Комісії

Європейська Комісія підписала сервісний контракт з компанією IDOM Consulting, Engineering and Architecture S.A.U. (Іспанія), яка є лідером у консорціумі з іншою іспанською компанією «GRUPPO DOMINGUIS» і українським Інститутом підтримки експлуатації АЕС (ІПЕ АЕС), за проектом «Вдосконалення національної системи підготовки персоналу у сфері поводження з РАВ, зняття з експлуатації та реабілітації територій».

Проект спрямований на створення в Україні скоординованої системи професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації персоналу, який здійснює поводження з радіоактивними відходами (РАВ) та відпрацьованими джерелами іонізуючого випромінювання (ВДІВ). Підвищення безпеки цих робіт, а також робіт зі зняття з експлуатації, реабілітації забруднених радіонуклідами територій буде досягатися за допомогою вдосконалення системи підготовки персоналу на всіх рівнях.

Бенефіціар проекту — Державне агентство України з управління зоною відчуження, а його кінцеві споживачі — ДСП «Чорнобильська АЕС» і Державний вищий навчальний заклад післядипломної освіти «Український радіологічний учбовий центр». Реалізувати проект планується протягом трьох років.