Авторизація

Колектив НКРЗУ висловлює глибоку скорботу з приводу уходу з життя академіка Кундієва

Колектив Національної комісії з радіаційного захисту населення України та її апарату з глибоким сумом висловлює свої співчуття з приводу уходу з життя Юрія Ілліча Кундієва.

166938

 

Ми всі і світ разом з нами запам'ятаємо як видатного українського вченого в галузі профілактичної медицини, визнаного лідер біоетичного руху в Україні і світі, директора Інституту медицини праці, академіка Національної академії наук України і Національної академії медичних наук, члена-кореспондента Російської академії медичних наук, першого віце-президента НАМН України, заслуженого діяча науки і техніки, двічі лауреата Державної премії в галузі науки і техніки.

І просто - високопорядну людину зі шляхетністю духу!

З ім'ям Юрія Ілліча Кундієва пов'язані фундаментальні дослідження механізму всмоктування хімічних речовин (пестицидів) через шкіру, розробка принципів і методів оцінки резорбтивної дії отруйних речовин, удосконалення методів профілактики. Академік Кундієв вніс значний вклад в розвиток гігієни праці в сільськогосподарському виробництві, в епідеміологію професіональних захворювань.

НКРЗУ відчуває невиправну втрату і величезний сум. Приносимо свої співчуття рідним, близьким, колегам та соратникам Юрія Ілліча.