10 серпня

Пошук на сайті

Авторизація

Онлайн

На сайті 33 гостей та відсутні користувачі

Чорнобильська АЕС прийняла учасників Global Impact Challenge Ukraine

3 квітня у великій конфренц-залі ДСП «Чорнобильська АЕС» відбулося відкриття Global Impact Challenge Ukraine — програми, що покликана допомогти розробити рішення глобальних проблем людства.

ЇЇ учасники, використовуючи останні проривні технології, повинні реалізувати ідеї та проекти, що у найближчі 10 років покращать життя мільярдів людей на Землі.

Майданчик Чорнобильскої АЕС було обрано відправною точкою програми як місце, де був поставлений та успішно вирішується один із найбільших екологічних та техногенних викликів людства.

Тема Global Impact Challenge Ukraine 2017 — зміна клімату. Команди з усіх регіонів України мали змогу подати своє бачення вирішення проблем глобального потепління, забруднення повітря, води і ґрунту, переробки сміття, скорочення біологічного різноманіття, усунення наслідків аварії на ЧАЕС та інших масштабних антропогенних катастроф, а також висушування водойм, вирубки лісів, скорочення викидів фтористих газів і інших хімічних відходів.

Переможець конкурсу інноваційних проектів отримає стипендію на десятитижневу літню програму Singularity University Global Solutions Program 2017 на кампусі дослідного центру NASA Ames в Кремнієвій Долині.

Global Impact Challenge Ukraine проводиться Singularity University (США) у партнерстві з представництвом SingularityU Kyiv Chapter та громадською організацією Greencubator. У рамках візиту на Чорнобильску АЕС учасники програми відвідали оглядовий павільйон нового безпечного конфайнмента, а також міста Чорнобиль та Прип’ять.