Авторизація

«Екоцентр» ознайомив Європейську асоціацію геовчених та інженерів з українським досвідом у галузі радіоекології та характеризації РАВ

На виїзній секції ХІІ Міжнародної наукової конференції «Моніторинг геологічних процесів та екологічного стану середовища», яка відбулася за підтримки Європейської асоціації геовчених та інженерів (EAGE), фахівці ДСП «Екоцентр» представили свій досвід у галузі радіоекології та характеризації радіоактивних відходів (РАВ). Зокрема, на заході були представлені 10 доповідей щодо організації радіаційно-екологічного моніторингу зони відчуження, гідрологічного моніторингу підземних вод, радіаційно-дозиметричного та індивідуально-дозиметричного контролю, характеризації РАВ у центральній аналітичній лабораторії (ЦАЛ).

Як зазначив генеральний директор ДСП «Екоцентр» Сергій Кірєєв, обмін цінним науковим досвідом та інтеграція до світового наукового простору для підприємства є одним із головних пріоритетів, тому такі заходи неабияк важливі для «Екоцентру». Вони відкривають можливості посилення міжвідомчого та міжнародного співробітництва у галузі радіоекології та поводження з РАВ.

Фахівці підприємства також ознайомили учасників заходу зі структурою чинної комплексної системи радіаційного моніторингу і раннього попередження та провели огляд обладнання, яке використовується в роботі ЦАЛ.