Авторизація

Відбулася ІV Міжнародна конференція «Проблеми зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища» INUDECO 2019

У рамках заходів до 33-х роковин аварії на ЧАЕС відбулася ІV Міжнародна конференція «Проблеми зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища» INUDECO 2019. Під час заходу понад 150 учасників з України, Данії, Норвегії, Франції, Японії та Іспанії ознайомились із сучасним станом зони відчуження та Чорнобильської АЕС, а також обговорили вектори розвитку цієї території.

Як зазначає керівництво ДАЗВ, участь у міжнародних науково-практичних конференціях відкриває для українських експертів можливості для обміну досвідом та налагодження більш ефективної співпраці щодо зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища.

Зокрема, у ході конференції розлядались питання науково-технічного супроводу діяльності на проммайданчику ЧАЕС, використання VR для моделювання при розрахунку і візуалізації дози в рамках планування виведення з експлуатації ЧАЕС, посилення радіаційного контролю навколишнього середовища. Також учасники заходу відвідали 3 енергоблок Чорнобильської АЕС та виробничі приміщення станції, де мали змогу особисто ознайомитися із ходом робіт зі зняття енергоблоків ЧАЕС з експлуатації.