14 березня на черговому засідання Національної комісії з радіаційного  захисту населення України було розглянуто надважливе питання, яке з 24 лютого 2022 року привертає увагу не лише керівництва країни, але й хвилює населення країни (з яким найчастіше звертаються до НКРЗУ): робота атомної енергетики України у військовий час.

Голова Комісії Олександр КОПИЛЕНКО зазначив, що «Сфера роботи нашої Комісії – це безпека населення. І все, що відбувається з ядерними об’єктами це і є безпека населення».

30 січня 2023 року відбулося засідання Національної комісії з питань радіаційного захисту населення України в режимі відеоконференції, в ході якого було розглянуто ряд важливих питань.

Відбулася зустріч Голови Комісії О.Л. Копиленка і його першого заступника, академіка НАН України В.Ф. Чехуна, багаторічного директора Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України з Віце-прем’єром з питань євроінтеграції Ольгою Стефанишиною.

Обговорювалися перспективи боротьби з радіаційно індукованими онкологічними захворюваннями шляхом удосконалення онкологічної служби України відповідно до європейських норм і стандартів.