Надрукувати
Категорія: Новини

Під час наради т.в.о. Голови ДАЗВ Катерина Павлова повідомила про старт міжнародної інформаційної кампанії в Україні. Проєкт направлено на інформування громадськості про безпеку та прозорість системи поводження з радіоактивними відходами та відпрацьованим ядерним паливом у зоні відчуження. У засіданні взяли участь члени Шведського комітету з радіаційної безпеки з питань співробітництва в галузі ядерної безпеки та радіаційного захисту і представники української сторони.

«Ми вже маємо досвід успішної співпраці зі шведською стороною. Сьогодні ми започаткували унікальний проєкт, направлений на підвищення обізнаності у сфері поводження з радіоактивними відходами в Україні», - наголосила Катерина Павлова.

За словами начальниці служби з міжнародного співробітництва, зовнішніх комунікацій та розвитку ДСП «ЦППРВ» Маргарити Раєць, у травні цього року передбачено проведення двох міжнародних інформаційних заходів.

Делегати зі Шведського комітету відвідали промисловий майданчик ЧАЕС та ознайомилися з реалізацією міжнародних проєктів на станції.