2 лютого 2020 року відбулося засідання Національної комісії з радіаційного захисту населення України у форматі відеоконференції. У заході також взяли участь керівники Державного агентства України з управління зоною відчуження Пляцко А. В. та Шевчук М. К.

Відеозапис онлайн-засідання НКРЗУ:

28 жовтня 2020 року відбулося засідання Національної комісії з радіаційного захисту населення України у форматі відеоконференції. У заході також взяли участь керівники Державної інспекції ядерного регулювання України Плачков Г.І., Тріпайло Р.Ф.

Відеозапис онлайн-засідання НКРЗУ:

zasid nkrzu

На засіданні, яке відбулося в приміщенні Інституту законодавства Верховної Ради України, члени Комісії прийняли низку організаційних рішень та обговорили проблемні питання у ядерній енергетичній галузі.

Верховна Рада України наприкінці 2019 року затвердила новий склад Національної комісії з радіаційного захисту населення України (четверте скликання). Головою Комісії затверджений Копиленко Олександр Любимович, академік Національної академії наук України, професор, народний депутат України.

00 zagal

Перша зустріч членів новообраного складу Комісії відбулася 14 лютого 2020 року у приміщенні Інституту законодавств України.