25 листопада 2021 року відбулось засідання Національної комісії з радіаційного захисту населення України в режимі відеоконференції з розгляду доопрацьованого Державним агентством України з управління зоною відчуження проєкту «Концепції Загальнодержавної цільової екологічної програми поводження з радіоактивними відходами».

Міжфракційне депутатське об’єднанням у Верховній Раді України «За техногенну та екологічну безпеку в паливно-енергетичному комплексі, залізничному і трубопровідному транспорті України» спільно з Національною комісією з радіаційного захисту населення України (НКРЗУ) провело засідання з розгляду питання: «Про кількість та активність джерел іонізуючого випромінювання, що залишились на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей».

20 вересня 2021 року відбулося засідання Національної комісії з радіаційного захисту населення України у режимі відеоконференції.

На засіданні були розглянуті наступні питання:

 1. Інформація академіка НАМН Тронька М.Д. «Пріоритетніше захворювання після Чорнобильської катастрофи – рак щитовидної залози».
 2. Щодо участі членів НКРЗУ у Глобальному опитуванні НКДАР ООН 2021 року щодо опромінення населення.
 3. Щодо погодження проєкту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про захист людини від впливу іонізуючого випромінювання», розробленого Державною інспекцією ядерного регулювання України.
 4. Різне.

Відеозапис онлайн-засідання НКРЗУ:

22 липня 2021 року відбулося засідання Національної комісії з радіаційного захисту населення України у режимі відеоконференції.

На засіданні були розглянуті наступні питання:

 1. Щодо участі НКРЗУ у законотворчій діяльності Верховної Ради України:
  • 1.1. Про проект Закону про внесення змін до Загальнодержавної програми зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення об'єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему (реєстр. № 5602 від 03.06.2021).
  • 1.2. Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння розвитку територій, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи (реєстр. № 5379 від 14.04.2021).
  • 1.3. Про проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення категорій зон радіоактивно забруднених територій та забезпечення населення інформацією про їх радіаційний стан», який розроблений Державним агентством України з управління зоною відчуження та завізований Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України.
 2. Щодо перспектив застосування озону в медичній та інших сферах.
 3. Різне.

Відеозапис онлайн-засідання НКРЗУ: