10 лютого 2022 року відбулося чергове засідання Національної комісії з питань радіаційного захисту населення України. За ініціативи Голови Комісії, народного депутата України, академіка Олександра Копиленка учасники розглянули японський досвід мінімізації наслідків аварії на атомній станції у префектурі Фукусіма. Це є особливо актуальним для України, що має свій власний досвід подолання наслідків подібних катастроф.

Нещодавно Національна комісія з радіаційного захисту населення України зібралася на своє чергове засідання, щоб розглянути проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо визначення категорій зон радіоактивно забруднених територій та забезпечення населення інформацією про їх радіаційний стан (реєстр. № 6476).

А 8 лютого відбулася робоча нарада з підготовки експертного висновку до зазначеного законопроекту за участі Голови НКРЗУ, народного депутата України, академіка НАН України Олександра Любимовича Копиленка та членів НКРЗУ Михайла Миколайовича Борисюка, Віктора Володимировича Доліна, Юрія Олександровича Шибецького.

3 лютого 2022 року відбулось засідання Національної комісії з питань радіаційного захисту населення України в режимі відіоконференції з розгляду питання про експертний висновок НКРЗУ щодо проекту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо визначення категорій зон радіоактивно забруднених територій та забезпечення населення інформацією про їх радіаційний стан (реєстр. № 6476 від 28.12.2021), внесеного Кабінетом Міністрів України.

25 листопада 2021 року відбулось засідання Національної комісії з радіаційного захисту населення України в режимі відеоконференції з розгляду доопрацьованого Державним агентством України з управління зоною відчуження проєкту «Концепції Загальнодержавної цільової екологічної програми поводження з радіоактивними відходами».