Надрукувати

zasid nkrzu

На засіданні, яке відбулося в приміщенні Інституту законодавства Верховної Ради України, члени Комісії прийняли низку організаційних рішень та обговорили проблемні питання у ядерній енергетичній галузі.

З вітальним словом виступив перший заступник Голови Верховної Ради України, народний депутат України Руслан Стефанчук. У короткій промові Руслан Олексійович, зокрема, запевнив у підтримці діяльності НКРЗУ з боку Верховної Ради та побажав наснаги та успіхів членам Комісії у важливій справі радіаційного захисту населення України.

zasid nkrzu

Члени Комісії схвалили структуру постійних робочих органів НКРЗУ (Комітетів), кандидатури заступників Голова Комісії та її вченого секретаря.

Також Комісія затвердила програму своєї діяльності та план роботи на 2020 рік. Програма визначає основні напрямки її діяльності у 2020 – 2024 роках, а саме:

На засіданні з доповіддю щодо проблемних питань в ядерній енергетичній галузі виступив Анатолій Носовський, директор Інституту проблем безпеки атомних електростанцій НАН України, член НКРЗ України, чл.-кор. НАН України, д.т.н., проф. У своїй доповіді висвітлив питання щодо об’єкта «Укриття» Чорнобильської АЕС, будівництва нових реакторних блоків і Україні, поводження з радіоактивними відходами та відпрацьованим ядерним паливом, розвитку ядерної науки в Україні.