13 серпня

Пошук на сайті

Авторизація

Онлайн

На сайті 20 гостей та відсутні користувачі

В.о. Голови Держатомрегулювання призначено Бориса Столярчука

8 лютого 2017 року розпорядженням Кабінету Міністрів України №78-р виконуючим обов’язки Голови Державної інспекції ядерного регулювання України призначено Столярчука Бориса Васильовича.

Дотепер він працював на посаді директора Департаменту з питань безпеки ядерних установок Держатомрегулювання, також був заступником Головного державного інспектора з ядерної та радіаційної безпеки України.

У системі державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки Столярчук Борис Васильович працює з 1992 року. Безпосередньо в Державній інспекції ядерного регулювання – з моменту її створення, а саме з 2001 року.

В Інспекції обіймав різні посади: начальника відділу ліцензування ядерних установок Управління регулювання безпеки ядерних установок, начальника відділу кураторів ядерних установок – державного інспектора Департаменту оцінки безпеки ядерних установок, начальника Управління експлуатаційної безпеки та ресурсу ядерних установок – заступника Головного державного інспектора з ядерної та радіаційної безпеки України, заступника директора Департаменту з питань безпеки ядерних установок – державного інспектора.

З червня 2014 року Столярчук Борис Васильович обіймав посаду директора Департаменту з питань безпеки ядерних установок – заступника Головного державного інспектора з ядерної та радіаційної безпеки України.