13 серпня

Пошук на сайті

Авторизація

Онлайн

На сайті 26 гостей та відсутні користувачі

Колегія ДІЯРУ розглянула результати розслідування порушень та відхилень на АЕС у 2017 р.

30 березня 2018 року відбулося засідання Колегії Державної інспекції ядерного регулювання України, на якому розглядались питання «Про ефективність використання досвіду експлуатації (результати розслідування порушень та відхилень на АЕС та розрахунку показників безпеки за 2017 рік)» та «Про стан виконання робіт з продовження строку експлуатації енергоблока №4 ЗАЕС».

Розслідування порушень та відхилень у роботі АЕС знаходиться під пильним контролем і, як орган державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, Держатомрегулювання керується вимогами національних стандартів ядерної та радіаційної безпеки та міжнародних рекомендацій», – зазначив Григорій Плачков.

Другим питанням порядку денного засідання Колегія розглянула питання «Про стан виконання робіт з продовження строку експлуатації енергоблоку №4 ЗАЕС». Проектний термін експлуатації енергоблоку № 4 Запорізької АЕС вичерпується 04 квітня 2018 року.

Експлуатуюча організація представила комплект документів щодо експлуатації цього енергоблоку у зупиненому стані на період виконання необхідних організаційно-технічних заходів для обґрунтування можливості його довгострокової експлуатації.