12 липня

Пошук на сайті

Авторизація

Онлайн

На сайті 35 гостей та відсутні користувачі

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА ПРО РАДІАЦІЙНУ СИТУАЦІЮ В ЗОНІ ВІДЧУЖЕННЯ В РАЙОНІ ПОЖЕЖІ (Денисовицьке, Котовське, Корогодське лісництво.) СТАНОМ НА 10.04.2020, 15:00 годину

На 15:00 годину 10.04.2020 тривають заходи з ліквідації пожеж, а саме: поблизу с. Чистогалівка та с. Лелів на території Корогодського лісництва спостерігається тління лісової підстилки окремими осередками на площі близько 20 гектарів. На території Денисовецького лісництва в заплаві р. Грезля спостерігається тління трав'яного настилу і чагарників окремими вогнищами. На території Котовського лісництва спостерігається тління трав'яного настилу між смт Поліське, с. Тараси і с. Володимирівка. Поширення пожежі немає.

Довідково: За оцінками Регіонального Східноєвропейського центру моніторингу пожеж станом на 5 квітня 2020 року загальна площа заплави, перелогів та лісів пройдена вогнем за даними супутникової зйомки у зоні відчуження становила 2398 га.

Рівні потужності еквівалентної дози гамма-випромінювання за даними пунктів АСКРС в районі пожежі та на радіаційно-небезпечних об’єктах (проммайданчик ДСП «ЧАЕС», ПЗРВ «Буряківка», ВК «Вектор») істотно не змінилися, коливання поточних значень знаходяться у звичних для кожного пункту межах.