Логановський Костянтин Миколайович народився 26 листопада 1966 р. у м. Києві. У 1989 року з відзнакою закінчив Київський медичний інститут. З 2000 року – лікар вищої кваліфікаційної категорії за фахом «психіатрія». У 2004 році отримав ступінь доктора медичних наук за спеціальностями «радіобіологія» і «психіатрія». У 2007 році К.М. Логановському було присвоєне звання професора за спеціальністю «радіобіологія».
К.М. Логановський працював в Інституті клінічної радіології ННЦРМ з 1989 р., куди був направлений після закінчення з відзнакою Київського медичного інституту ім. О.О. Богомольця за рекомендацією кафедри психіатрії на наукову роботу. 21 жовтня 1993 р. під час навчання в очній аспірантурі захистив кандидатську дисертацію «Клініко-нейрофізіологічна характеристика функціонального стану сомато-сенсорної аферентної системи у осіб, які зазнали впливу іонізуючого випромінювання внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС». 9 грудня 2002 р. захистив у Спеціалізованій вченій раді НЦРМ АМН України докторську дисертацію «Психічні розлади при дії іонізуючого випромінювання внаслідок Чорнобильської катастрофи: нейрофізіологічні механізми, уніфікована клінічна діагностика, лікування» за спеціальностями: радіобіологія та психіатрія. Понад 30-річний трудовий шлях К.М. Логановського був нерозривно пов’язаний з долею ННЦРМ, в якому він працював на посадах клінічного ординатора, старшого та провідного наукового співробітника, завідувача відділу.
Професор К.М. Логановський – видатний вчений світового рівня в галузі радіобіології, радіаційної медицини, клінічних нейронаук, роботи якого набули широкого міжнародного визнання. Його творчий доробок налічує понад 650 наукових праць, зокрема у закордонних виданнях. Протягом понад 30 років Логановський К.М. активно розвивав клінічні нейронауки, радіонейробіологію, екологічний напрямок у нейропсихіатрії. Відокремив і обґрунтував новий напрям у медичних науках – атомну нейропсихіатрію. У 2018 р. його було обрано до складу Ради Секції «Екологічна психіатрія і психічне здоров’я» Всесвітньої психіатричної асоціації. К.М. Логановський був дійсним членом багатьох міжнародних і вітчизняних професійних асоціацій та товариств, а також редакційних рад міжнародних і вітчизняних наукових видань у галузі психіатрії/нейропсихіатрії, нейронаук, радіаційної медицини, радіобіології та радіологічного захисту.
К.М. Логановський з 2003 року очолював унікальний оперативний науково-практичний підрозділ-відділом і відділення радіаційної психоневрології, який надає інтегровану неврологічну, психіатричну і наркологічну лікувально-діагностичну допомогу постраждалим як внаслідок Чорнобильської катастрофи, так і збройного конфлікту у Донбасі. Це зумовило оптимізацію охорони здоров’я постраждалих і зменшило медико-соціальний тягар наслідків цих надзвичайних ситуацій для України.
Науково-практична діяльність К.М. Логановського на посаді завідуючого відділом полягала у проведенні численних міжнародних і національних досліджень з радіаційної нейропсихіатрії, державних і галузевих програм, спрямованих на подолання медичних наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і забезпеченню охорони психічного здоров’я при радіаційних та інших надзвичайних ситуаціях, клінічних випробувань на засадах належної клінічної практики (GCP).
Під керівництвом та за безпосередній участі професора К.М. Логановського було розпочато надання інтегрованої лікувально-діагностичної допомоги та нейропсихіатричні наукові дослідження у постраждалих в зоні антитерористичної операції (АТО) та біженців зі Сходу України з нервово-психічними розладами. Створено унікальну, науково обґрунтована, система охорони психічного здоров’я при радіаційних аваріях на ядерних реакторах та застосуванні «брудної бомби» і тактичної ядерної зброї; розроблені і впроваджені діагностичні критерії нервово-психічних розладів у постраждалих при радіаційних надзвичайних ситуаціях та рекомендації надання лікувально-діагностичної допомоги цьому контингенту пацієнтів; впроваджені сучасні діагностичні нейропсихіатричні технології (картирування спонтанної і викликаної біоелектричної активності головного мозку, когнітивні викликані потенціали (P300), психо- і нейрометрія, нейропсихологічна діагностика); оптимізовані профілактика, лікування і реабілітація та удосконалена експертиза цих постраждалих з нервово-психічними розладами.
К. М. Логановський постійно приймав активну участь у науковій, експертній, громадській діяльності Центру та України. Професор К.М. Логановський був членом Національної Комісії з радіаційного захисту населення України (НКРЗУ) (з 2019 р.), заступником Голови Секції №15 «Біологія, біотехнологія та актуальні проблеми медичних наук» Наукової ради МОН України (з 2019 р.), заступник Голови Експертної проблемної комісії «Радіаційна медицина» МОЗ України та АМНУ (з 2010 р.). К. М. Логановський був членом вчених рад Інституту клінічної радіології, ННЦРМ; Спеціалізованої вченої ради за спеціальністю «радіобіологія»; Центральної міжвідомчої експертної комісії по встановленню причинного зв’язку захворювань, інвалідності і причин смерті з впливом Чорнобильської катастрофи; заступником голови медичної ради ННЦРМ; голова Ради трудового колективу ННЦРМ (2015–2018 рр.); голова психіатричної лікувально-консультативної комісії клініки ННЦРМ (з 1995 р.)
К.М. Логановський приймав активну участь у боротьбі з нейропсихіатричними наслідками пандемії коронавірусної хвороби. Ним було надані пропозиції до пан'європейського співробітництва в галузі охорони психічного здоров’я при пандемії коронавірусу.
Заслуги К.М. Логановського перед вітчизняною наукою та медициною були високо оцінені на державному рівні. Професор К.М. Логановський – стипендіат Кабінету Міністрів України (1996 р.)., лауреат Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій (2018 р.), нагороджений Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України (2017 р.) та Почесною Грамотою Президії НАМНУ за кращу наукову роботу (2017 р.)
Костянтин Миколайович заслужив повагу та шану серед колег своєю порядністю, людяністю, щирістю, високим професіоналізмом, принциповістю. Він завжди був взірцем для своїх підлеглих, справжнім Другом, Ментором, Учителем для своїх численних учнів. Світла пам’ять про Костянтина Миколайовича назавжди збережеться в наших серцях. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким!