Підведення підсумку Всеукраїнського конкурсу есе та малюнків "Українська формула ядерної безпеки" завершено 9 травня 2024 року. Цей відкритий захід, організований Національною комісією з радіаційного захисту населення України за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування та КПНЗ "Київська Мала академія наук учнівської молоді", мав на меті привернути увагу до актуальних питань ядерної безпеки України та всього європейського континенту, а також порушених прав українських дітей і молоді, які постраждали від російської збройної агресії.

Конкурс надав юним українцям з усієї країни можливість висловити свої думки та бачення щодо майбутнього України в контексті ядерної безпеки. Учасники мали змогу поділитися своїми знаннями, дослідженнями та творчими ідеями, а також отримати цінний досвід та визнання своїх талантів.

На конкурс було надіслано 101 роботу з усіх куточків України. Учасники конкурсу, віком від 10 до 18 років, глибоко та емоційно висвітлили у своїх есе та малюнках теми ядерної безпеки, миру, європейських цінностей.

Вітаємо переможців та всіх учасників конкурсу! Їхні творчі роботи – це свідчення стійкості українського духу, віри у краще майбутнє та прагнення до мирного життя.

Секція есе

І місце - Коваль Даніліна, учениця 9-го класу Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 113 технологічного та спортивного профілю навчання

І місце - Пономаренко Валерія, учениця 10-го класу Гімназії біотехнологій № 177


ІІ місце - Ромоданова Марія, учениця 11-го класу Спеціалізованої школи № 247 з поглибленим вивченням іноземних мов

ІІ місце - Філоненко Крістіна, учениця 9-го класу Запорізької гімназії № 80

ІІ місце - Троц Анастасія, учениця 10-го класу «Матвіївського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу «Всесвіт»


ІІI місце - Гончаренко Іван, ученик 10-го класу Загальноосвітньої школи № 253

ІІI місце - Кабанець Анастасія, учениця 11-го класу Спеціалізованої школи № 247 з поглибленим вивченням іноземних мов 

ІІI місце - Солодкевич Анна, учениця 10-го класу Опорного закладу "Твіржанський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів – ЗДО"

ІІI місце - Ніколенко Марія, учениця 11-го класу ПО "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступеня ліцей "Едюкейтер"

Секція малюнків

І місце — Бєлунічева Поліна, учениця Ліцею № 144 імені Григорія Ващенка

І місце — Тітова Каміла, учениця Ліцею міжнародних відносин № 51


ІІ місце — Нестеренко Діана, учениця 10-го класу Вознесенського ліцею № 10

ІІ місце — Пюро Дарія, Когут Владислава, Степаненко Анна і Тарганська Вероніка, учениці 11-го класу Спеціалізованої школи № 247 міста Києва з поглибленим вивченням іноземних мов I-III ступенів

ІІ місце — Каірцева Анастасія, учениця групи К-21 Комунального закладу професійної освіти "Київський Професійний коледж технологій та дизайну одягу"


ІІI місце — Попкова Кристина, учениця Комунального закладу професійної освіти "Київський Професійний коледж технологій та дизайну одягу"

ІІI місце — Кулібаба Аделіна, учениця Зінківського ліцею № 1

ІІI місце — Чоботок Михайло, учениця 8-го класу Гімназії № 153

ІІI місце — Чумальчук Софія, учениця 10-го класу ліцею "ЕКО" № 198

ІІI місце — Цобер Альона, учениця 9-го класу Середньої загальноосвітньої школи № 12

Щиро вітаємо переможців! Нехай ця перемога стане поштовхом до самовдосконалення та майбутньої успішної діяльності!

Долаючи випробування конкурсу, українські діти та молодь в черговий раз довели, що вони розумні, талановиті, сучасні та креативні. Пишаємося ними! Дякуємо керівникам-наставникам, які забезпечили можливість конкурсантам реалізуватися у творчій сфері.

Бажаємо усім учасникам конкурсу віри у власні сили, творчих успіхів і наснаги, максимального розвитку своїх здібностей та майбутніх перемог!